Marzena Winczo-Gasik

SZEF ZESPOŁU CULTURE AUDIT, MENEDŻER DS. KOMUNIKACJI

Marzena Winczo-Gasik jest Szefem Zespołu Audytu Kulturowego i Menedżerem ds. Komunikacji w Great Place to Work® w Polsce. Ma blisko 15 lat doświadczeń w zarządzaniu złożonymi projektami HR o różnej skali i różnych wymaganiach na potrzeby organizacji działających na polskim rynku.

Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii UW, posiada tytuł doktora nauk humanistycznych. Przez 13 lat była pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Psychologii UW, przez 5 lat – dyrektorem działów rekrutacji i doradztwa w obszarze HRM w spółce doradztwa personalnego. Ukończyła m.in. Nowoczesne Zarządzanie Finansowe we Francuskim Instytucie Zarządzania, Akademię Coachingu prowadzoną przez The Coaches Training Institute (USA), akredytowaną przez International Coach Federation oraz szkolenia certyfikacyjne w zakresie metody SLG Thomas Int. i metody MAPP.

Fascynują ją rozmowy z ludźmi. Przepada za wspólnym biesiadowaniem i smaczną dyskusją. Ma sceptyczny stosunek do joggingu, ale za to bez reszty oddaje się grzybobraniu. Uwielbia koty rasy europejskiej, czyli nasze dachowce – od zawsze gości pod swoim dachem co najmniej jedną uratowaną duszę ze schroniska dla zwierząt..

My Sessions