speaker-info

Zyta Machnicka

Ekspert w dziedzinie Employer Branding, Lightness

Zyta Machnicka – Employer Branding Partner i trener w Lightness oraz autorka bloga CandidateExperience.pl. Krzewi ideę employer brandingu oraz pomaga liderom i zespołom w budowaniu autentycznej marki pracodawcy.
Jest pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie oraz organizatorką EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu
Przez ostatnie 10 lat dobrze poznała potrzeby kandydatów i działów HR: rekrutowała dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współtworzyła od podstaw agencję rekrutacyjną, projektowała strony internetowe i portale pracy z funkcją ATS oraz kierowała działaniami marketingowymi dla 4 firm HR. Od 2011 r. prowadzi działalność szkoleniowo-konsultingową z zakresu employer brandingu.
Częsta prelegentka konferencji branżowych i autorka artykułów z zakresu HR, EB i personal brandingu. Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Jury Konkursu

AUTENTYCZNE BENEFITY. Czyli czego tak naprawdę chcemy od pracodawców?

Parter

Czy zastanawiałeś się nad tym, czego naprawdę potrzebują Twoi kandydaci i pracownicy? Czy wiesz, co daje prawdziwą wartość z pracy w Twojej firmie? Porozmawiajmy o tym, jak łączyć politykę benefitową z budowaniem autentycznego wizerunku firmy jako pracodawcy i jak przy tym osiągać niemożliwe na wymagającym rynku pracy. Zapraszam na spotkanie!

BENEFITS FORUM
READ MORE