eTutor
eTutor

Znacząca część pracowników oczekuje od pracodawcy szkoleń językowych. To czwarty najczęściej oczekiwany benefit. Co jednak zrobić z osobami, które nie muszą mówić po angielsku w pracy? Tradycyjne szkolenia pochłaniają ogromne budżety i nie przynoszą efektów. Czy e-learning językowy załatwia sprawę? Okazuje się, że już setki dużych organizacji typu ORANGE, mBank czy Jeronimo Martins z powodzeniem stosują
platformę eTutor jako nowoczesny benefit językowy.

„Blended Learning to najnowocześniejsza formuła nauki języka.
Stosujemy ją dla wszystkich, którzy muszą mówić po angielsku
w pracy.
 Wszystkim pozostałym chętnym finansujemy platformę online eTutor. Od tradycyjnych zajęć językowych definitywnie odchodzimy”
– to wypowiedź nowoczesnego, mądrego szefa HR, typowego przedstawiciela klientów eTutor.

Znasz osoby, które od 5-10 lat chodzą na zajęcia językowe i stoją w miejscu? To dlatego, że uwierzyli, iż lektor nauczy ich języka. Nauka języka obcego jest inna niż marketingu czy finansów, gdzie dobry trener może sprawić, że zrozumiesz i będziesz umiał.
Nauka języka to tylko trochę wiedzy, niewiele do rozumienia i dużo umiejętności, które trzeba samemu wyćwiczyć. W nauce języka obcego,  70% sukcesu to praca własna. Bez niej, będziesz chodził na zajęcia
i stał w miejscu. Dobra wiadomość: obecnie dostępne są nowoczesne, interaktywne, inteligentne i multimedialne narzędzia do bardzo efektywnej i przyjemnej pracy własnej.

Nauka języka obcego wszechstronnie rozwija intelekt
– jest jak siłownia dla umysłu.

Niektórzy pracownicy wybierają ćwiczenie mięśni, a inni umysłu.
Daj im poćwiczyć. eTutor to najpopularniejsza w Polsce platforma do nauki angielskiego i niemieckiego online.