Nestlé Purina Pet Care
Nestlé Purina Pet Care

ojusz Pets at Work został zapoczątkowany przez Nestlé Purina. Jest dobrowolnym, nie działającym dla zysku sojuszem firm, które działają wspólnie na rzecz właścicieli zwierząt otwierając dla ich czworonożnych przyjaciół podwoje swoich biur i ułatwiając im tym samym opiekę nad swoimi ulubieńcami. Członkowie Sojuszu wierzą, że zwierzęta mają ogromny, pozytywny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Swoimi działaniami starają się służyć za przykład dla innych biznesów, pokazując jak wartościowe może stać się miejsce pracy gdy pojawią się
w nim zwierzęta. Każda firma może aplikować. Nie wiąże się to z żadną opłatą – wystarczy chęć, aby otworzyć drzwi swojego biura dla zwierząt.

Członkowie Pets at Work otrzymują od Ekspertów Nestlé Purina unikalny dostęp do informacji i wsparcia w zakresie wdrożenia inicjatywy „Zwierzęta w miejscu pracy” w ich biurze. Jest to między innymi wsparcie w zakresie przygotowania pilota programu, przygotowania biura na pojawienie się czworonogów, sesje Q&A i inne.

Nestlé Purina Pet Care  jest jednym z największych i najstarszych producentów karmy dla zwierząt domowych na świecie. W naszym portfolio znajdują się produkty ogólnodostępne w sklepach wielkopowierzchniowych, niszowe produkty naturalne, jak i specjalistyczne diety weterynaryjne. Aktywnie walczymy z bezdomnością zwierząt w Polsce, będąc głównym partnerem programu Adopciaki.pl, w ramach którego nowy dom znalazło już przeszło 2000 zwierząt. Nasi pracownicy mogą codziennie przychodzić do biura w towarzystwie swoich psów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ