SŁODKIE UPOMINKI
SŁODKIE UPOMINKI

Firma Słodkie Upominki jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych.

Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty stanowią idealny upominek dla pracowników lub kontrahentów.

Są  także jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie.

Stosujemy najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości. Pragnąc potwierdzić wiarygodność podejmowanych działań pro jakościowych wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC.

Gwarantuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności i powtarzalną jakość oferowanych produktów.

Oferta firmy Słodkie Upominki  obejmuje około 200 produktów, począwszy od cukierków, pastylek, drażetek, gum do żucia, poprzez lizaki, ciastka, czekoladki, aż po ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle. Firma posiada własny park maszynowy do wytwarzania opakowań i konfekcjonowania słodyczy, własny park maszyn drukujących, studio 3D, urządzenia do unikalnej technologii produkcji form do odlewania czekolady oraz własny zakład produkcji czekolady. Wszystkie oferowane przez nas słodycze zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Jedną z marek w portfolio firmy Słodkie Upominki jest marka Nobilia, która funkcjonuje na polskim rynku od 2001 roku i specjalizuje się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych. Kosze oferowane przez markę Nobilia to doskonały prezent biznesowy, który można w łatwy sposób dopasować do przeznaczonego budżetu oraz indywidualnych oczekiwań osoby obdarowywanej. Zestawy upominkowe Nobilia są najlepszym pomysłem na prezent biznesowy, gdyż jest to podarunek niezobowiązujący. Połączenie oryginalnych smaków z wyszukanymi opakowaniami to cechy wyróżniające kosze delikatesowe sygnowane marką Nobilia. Kosze prezentowe są kompozycją słodkości oraz produktów gourmet food, niedostępnych masowo na polskim rynku, importowanych wyłącznie w limitowanych seriach na potrzeby oferty Nobilia. Kosze dopełniają najwyższej jakości alkohole, począwszy od nalewek i miodów pitnych, poprzez wina i szampany, na koniakach i whisky kończąc.

Zapraszamy do współpracy!

www.slodkieupominki.pl

www.nobilia.pl