PREZENT MARZEŃ
PREZENT MARZEŃ

Prezent marzeń – profesjonalne wsparcie działu HR

Wiemy, że obecnie liczą się głównie wyniki osiągane przez pracownika. W pogoni za targetami, KPI itp. ludzie zatracają równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym. Brakuje nowych doświadczeń i bodźców co przekłada się na rutynę życia zawodowego i w konsekwencji wypalenie zawodowe.
Naszą ideą jest dostarczanie pozytywnych emocji, które często są spełnieniem marzeń, na których realizację zawsze brakuje czasu. Nowe doświadczenia, często wzbogacone adrenaliną i przełamywaniem własnych barier wspomagają równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym.
Pozytywne emocje, które rodzą się w pracownikach, są kojarzone z firmą, która je zapewniła. Proszę się zastanowić jak bardzo zmienia to wizerunek firmy w oczach pracownika. W końcu „emocje są najlepszym nośnikiem pamięci”.
Co roku firmy finansują nagrody, konkursy itp… –  nie uzyskując dodatkowych korzyści. Z ekonomicznego punktu widzenia, nie ma to sensu. Nasze rozwiązanie nie wygeneruje dodatkowych kosztów, a jedynie wykorzysta  budżet, który co roku Państwo przeznaczacie na nagradzane pracowników.
Co zyskujecie?
– Zmniejszenie rotacji pracowników
– Redukcję ryzyka wypalenia zawodowego.
– Wewnętrzny marketing szeptany
Pomożemy Państwu to uzyskać nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, a w długoterminowym okresie obniżymy je poprzez zmniejszenie wydatków na działania związane z rekrutacją.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.